טהרת המשפחה

לימוד והדרכה

קדיש

אמירת קדיש לעילוי נשמה

הכשרת מטבחים

אוכל כשר מתחיל במטבח

מרכז החסד

חלוקת מזון לנזקקים

חגים ואירועים

פעילות ואירועים במעגל השנה

כולל ל’גיל הזהב’

שיעורי תורה לפנסיונרים

מועדון 13

לימוד והכנה לבר מצווה

תפילין ומזוזות

בדיקה ורכישה

מי אני? מודה אני

 

מי אני? מודה אני! קמפיין מדיה ייחודי ומפתיע של אישי ציבור, אמנים ושחקנים ישראליים.

מה עושים אישי ציבור, אמנים ושחקנים ישראליים כשהם קמים בבוקר? התשובה לכך מופיעה בקמפיין מדיה ייחודי ומפתיע שהושק ע"י מרכז חב"ד תל אביב בראשותו של הרב יוסף גערליצקי. מסתבר שיש משהו מאוד חשוב לעשות בבוקר אפילו לפני צחצוח השיניים, נשיקת בוקר טוב לילדים ולפני שבודקים את הפייסבוק, האינסטוש והוואטסאפ.

מספר סלבריטאים התגייסו לקמפיין תחת הכותרת - מי אני? מודה אני!, במטרה להחדיר ולעודד את אמירת התפילה הקצרה מיד עם פקיחת העיניים בבוקר שבה, אנו מודים לבורא העולם על כך שהחזיר לנו את נשמתנו, נקייה, רעננה ומלאת כוחות ליום החדש: "מודה אני לפניך, מלך חי וקיים, שהחזרת בי נשמתי בחמלה, רבה אמונתך".

לפתיחת הקמפיין הופק סרטון ויראלי מרגש עם נגיעות הומור, בו משתפים הידוענים איך מתחיל הבוקר שלהם עם תפילת "מודה אני". בין המשתתפים בקמפיין ניתן למצוא את שלום מיכאלשוילירותם זיסמןמוריס כהןעדן בן זקןאליעד נחוםמאיה בוסקילה, גאלה קוגןדני שטגיובל שם טוב ("יובל המבולבל") גיבור ישראל תא"ל במיל' אביגדור קהלני, והשחקן האהוב זבולון מושיאשוילי (ששי מ'שמש') שאף הפיק את הקמפיין, יחד עם יחזקאל גבירץ מאגף הפעילות במרכז חב"ד תל-אביב.

הסרטון מועלה בימים אלו לרשתות החברתיות על-ידי האמנים המשתתפים בו, בתקווה להשפיע על מיליוני יהודים שיתחילו לומר את תפילת 'מודה אני' מיד כשיתעוררו משנת הלילה שלהם.

מסתבר שתפילת "מודה אני" תהפוך להיות פופולארית מאי-פעם...!!