טהרת המשפחה

לימוד והדרכה

קדיש

אמירת קדיש לעילוי נשמה

הכשרת מטבחים

אוכל כשר מתחיל במטבח

מרכז החסד

חלוקת מזון לנזקקים

חגים ואירועים

פעילות ואירועים במעגל השנה

כולל ל’גיל הזהב’

שיעורי תורה לפנסיונרים

מועדון 13

לימוד והכנה לבר מצווה

תפילין ומזוזות

בדיקה ורכישה

מאירים את לבושי הנפש - מסיבת סיום בתלמוד תורה חב”ד ת”א

בהתרגשות רבה נערכה השבוע מסיבת הסיום של תלמידי תלמוד תורה "אהלי מנחם" חב"ד תל אביב בסימן הנושא השנתי 'מאירים את הלבושים'.
אולם האודיטוריום "בית בארבור" בעיר היה מלא עד אפס מקום במאות תלמידים, הורים, סבים וסבתות שהגיעו למסיבת הסיום. 
במשך השנה קיבלו התלמידים משימות ומבצעים שמטרתן 'הארת' שלושת לבושי הנפש – מחשבה דיבור ומעשה. במסיבת הסיום, הופיעו התלמידים במגוון הופעות והדגימו בפני הצופים את ההתמודדות ומלחמת היצרים על שלושת הלבושים ואת הדרך בה ניתן להאיר אותם ולנצח!
את ההנחייה המוצלחת ביצעו תלמידי הכיתה המסיימת באמצעות קטעי ווידאו מצולמים וערוכים בטוב טעם.
דברי ברכה נרגשים נשא שליח הרבי לתל אביב יו"ר המוסדות ורב קהילת חב"ד בתל אביב הרב יוסף שמואל גערליצקי שליט"א, שבירך את התלמידים והודה לצוות המלמדים המסורים בלב ונפש. הרב גערליצקי שיתף את הקהל בהתרגשותו הרבה לנוכח הפירות החסידיים שמגדלים מוסדות חינוך חב"ד בתל אביב, אשר 'עושים באימה וביראה רצון קונם' ומהווים דוגמא לתפארת כל אחד בשכונתו ברחבי העיר ת"א-יפו. 
מנהל התלמוד תורה הרב שניאור זלמן אהרן הודה לצוות החינוכי על השקעתו במשך השנה ובמיוחד ליו"ר המוסדות הרב יוסף גערליצקי  שליט"א שעושה לילות כימים כדי שיוכלו התלמידים ללמוד בתנאים טובים ובדרך חינוכית מיוחדת כרצון הרבי.
החלק המרגש ביותר בערב היה כאשר תלמידי כיתה ח הפתיעו את ההורים ואת הצוות בשיר מרגש שחיברו בעצמם לכבוד מסיבת הסיום, בו הודו על ההשקעה שהשקיעו בהם במשך כל השנים שלמדו בת"ת.
בסיום האירוע חולקו תעודות לתלמידים המצטיינים במהלך השנה בלימוד ובהנהגה חסידית.