טהרת המשפחה

לימוד והדרכה

קדיש

אמירת קדיש לעילוי נשמה

הכשרת מטבחים

אוכל כשר מתחיל במטבח

מרכז החסד

חלוקת מזון לנזקקים

חגים ואירועים

פעילות ואירועים במעגל השנה

מועדון 13

לימוד והכנה לבר מצווה

תפילין ומזוזות

בדיקה ורכישה

חדר הבריחה הגדול בעולם

מרכז חב"ד ליובאוויטש תל אביב הפיקו ביום חמישי האחרון – נר שלישי של חנוכה  – את חדר הבריחה הגדול בעולם בשיתוף עם עיריית תל-אביב ואתר חדשות חב"ד העולמי col  -לכבוד חג החנוכה, לפרסומי ניסא עצום. 
במהלך האירוע נקראו מאות המשתתפים שהגיעו לכיכר ע"י ר' נחום גערליצקי שהנחה את הארוע כולו בטוב טעם, לאתגר מיוחד, מציאת פך השמן הטהור. הדרך אל הפתרון רצופה בחידות, משימות ואתגרים. לאחר ארבעים דקות  פיצחו כמה מהמשתתפים את החידה כשכל האותיות שנמצאו בדרכים לא שגרתיות יוצרות את המילים על המנוף – שם נמצא כד השמן הטהור!

הרגע המרגש הגיע, אל המנוף הוזמנו  הרב יוסף גערליצקי – שליח הרבי ורב קהילת חב"ד תל-אביב, הרב מאיר אריה שמערלינג – ראש ישיבת חזון אליהו בתל אביב, ויחד עמם הנדיבים מר שלום שלאל ובנו אבי שלאל הקהל האזין בקשב רב לדבר תורה מרתק על עניינו של חג החנוכה בימינו אלה,  שנשא הרב גערליצקי ובסיומו כיבד את מר שלום שלאל בהדלקת נר שלישי של חנוכה בחנוכיה הגבוהה בארץ.

מראות קודש מכ"ק אדמו"ר נשיא דורנו בהדלקת הנרות ושירת "הנרות הללו" הוקרנו על מסכי הלדים הענקיים וריגשו את המשתתפים. אל הבמה הוזמו שנים עשר ילדי צבאות השם  לומר בגאון את שנים עשר הפסוקים כשכל הקהל חוזר אחריהם. 

מקהלת הבובות המפורסמת  ״BUBA MASES " בהופעה מיוחדת של שירי חנוכה וניגוני חב"ד, הצליחה להכניס את כולם לאוירה של שמחת חג החנוכה, השמחה נמשכה עוד זמן רב כשהקהל הגדול  משתתף בהתלהבות. 
החגיגה התקיימה על ידי מרכז חב"ד ליובאוויטש תל-אביב, הקרן לקידום מורשת ישראל בתל אביב, בשיתוף מחלקת תרבות ומופעים בעיריית תל אביב, ובסיוע מיוחד של תלמידי ישיבת חב"ד "חזון אליהו" ובחסות האתר החב"די הפופולרי COL

על ההפקה: חברת צבעים הפקות